główna zawartość
artykuł nr 1

Jednostki pomocnicze 2018 - 2023

Jednostki pomocnicze Gminy Opatów w kadencji 2018 - 2023

1. Osiedle Nr 1 w Opatowie – Aneta Radosz – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
2. Osiedle Nr 2 w Opatowie – Jońca Tomasz – Przewodnicząca Zarządu Osiedla


1.  Sołectwo Adamów – Pater Maria – Sołtys

2.  Sołectwo Balbinów – Kwiatkowska Lidia – Sołtys

3.  Sołectwo Brzezie – Czerwińska Barbara – Sołtys

4.  Sołectwo Czerników Karski – Adamski Artur – Sołtys

5.  Sołectwo Czerników Opatowski – Cielecki Zdzisław – Sołtys

6.  Sołectwo Gojców – Suska Wiesław – Sołtys

7.  Sołectwo Jagnin – Łata Edyta – Sołtys

8.  Sołectwo Jałowęsy – Wąs Janusz – Sołtys

9.  Sołectwo Jurkowice – Jarochowicz Piotr – Sołtys

10.  Sołectwo Karwów – Piotrowski Henryk – Sołtys

11.  Sołectwo Kobylany – Bławat Aneta – Sołtys

12.  Sołectwo Kobylanki – Jabczyk Tadeusz – Sołtys

13.  Sołectwo Kochów – Gardynik Antoni – Sołtys

14.  Sołectwo Kornacice – Flasińska Zofia – Sołtys

15.  Sołectwo Lipowa – Lis Wioletta – Sołtys

16.  Sołectwo Marcinkowice – Lebieda Barbara – Sołtys

17.  Sołectwo Nikisiałka Duża – Kalita Joanna – Sołtys

18.  Sołectwo Nikisiałka Mała – Pawlik Lucjan – Sołtys

19.  Sołectwo Oficjałów – Skrzypczak Gustawa – Sołtys

20.  Sołectwo - Okalina – Waga Anna – Sołtys

21.  Sołectwo - Okalina – Lis Janusz – Sołtys

22.  Sołectwo Podole – Janda Ewa – Sołtys

23.  Sołectwo Rosochy – Wilczak Stanisław – Sołtys

24.  Sołectwo Strzyżowice – Kupiec Edward – Sołtys

25.  Sołectwo Tomaszów – Kargul Krystian – Sołtys

26.  Sołectwo Tudorów – Pawełczak Alina – Sołtys

27.  Wąworków – Pustuła Sylwester – Sołtys

28.  Sołectwo Zochcinek –Czekaj Sylwester - Sołtys

artykuł nr 2

Jednostki pomocnicze 2014 - 2018

Jednostki pomocnicze Gminy Opatów w kadencji 2014 – 2018
 

1. Osiedle Nr 1 w Opatowie – Barbara Kozłowska – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
2. Osiedle Nr 2 w Opatowie – Ewa Ciszewska – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
 

1.  Sołectwo Adamów –
2.  Sołectwo Balbinów – Lidia Kwiatkowska – Sołtys
3.  Sołectwo Brzezie – Władysław Susło – Sołtys
4.  Sołectwo Czerników Karski – Władysława Długosz – Sołtys
5.  Sołectwo Czerników Opatowski – Grzegorz Skwarliński – Sołtys
6.  Sołectwo Gojców – Wiesław Suska – Sołtys
7.  Sołectwo Jagnin – Robert Piotrowski – Sołtys
8.  Sołectwo Jałowęsy – Marcin Machała – Sołtys
9.  Sołectwo Jurkowice – Irena Borzęcka – Sołtys
10.  Sołectwo Karwów – Henryk Piotrowski – Sołtys
11.  Sołectwo Kobylany – Aneta Bławat – Sołtys
12.  Sołectwo Kobylanki – Tadeusz Jabczyk – Sołtys
13.  Sołectwo Kochów – Antoni Gardynik – Sołtys
14.  Sołectwo Kornacice – Zofia Flasińska – Sołtys
15.  Sołectwo Lipowa – Wioletta Lis – Sołtys
16.  Sołectwo Marcinkowice – Barbara Lebieda – Sołtys
17.  Sołectwo Nikisiałka Duża – Joanna Kalita – Sołtys
18.  Sołectwo Nikisiałka Mała – Lucjan Pawlik – Sołtys
19.  Sołectwo Oficjałów – Dariusz Łaskawiec – Sołtys
20.  Sołectwo Okalina – Kolonia – Anna Waga – Sołtys
21.  Sołectwo Okalina – Wieś – Janusz Lis – Sołtys
22.  Sołectwo Podole – Andrzej Cielecki – Sołtys
23.  Sołectwo Rosochy – Ewa Koziarska – Sołtys
24.  Sołectwo Strzyżowice – Edward Kupiec – Sołtys
25.  Sołectwo Tomaszów – Krystian Kargul – Sołtys
26.  Sołectwo Tudorów – Alina Pawełczak – Sołtys
27.  Wąworków – Rafał Gawlik – Sołtys
28.  Sołectwo Zochcinek – Danuta Wosik - Sołtys
 

artykuł nr 3

Jednostki pomocnicze 2010 - 2014

 

Skład osobowy Zarządu Osiedla Nr 1 w Opatowie
Przewodniczący Andrzej Klimont
Zastępca Przewodniczącego Danuta Rucińska
Sekretarz Mariusz Czosnek
Skarbnik Bogdan Dziarmaga

Skład osobowy Zarządu Osiedla Nr 2 w Opatowie
Przewodniczący Piotr Grzesik
Zastępca Przewodniczącego Marek Baradziej
Sekretarz Wioletta Zakrzewska
Skarbnik Ewa Ciszewska

 

Sołectwo Adamów - Maria Pater

Sołectwo Balbinów - Lidia Kwiatkowska

Sołectwo Brzezie - Władysław Susło

Sołectwo Czerników Karski - Władysława Długosz

Sołectwo Czerników Opatowski - Zdzisław Cielecki

Sołectwo Gojców - Wiesław Suska

Sołectwo Jagnin - Robert Piotrowski

Sołectwo Jałowęsy - Halina Olszańska

Sołectwo Jurkowice - Irena Borzęcka

Sołectwo Karwów - Waldemar Stępień

Sołectwo Kobylanki - Tadeusz Jabczyk

Sołectwo Kobylany - Aneta Bławat

Sołectwo Kochów - Antoni Gardynik

Sołectwo Kornacice - Zofia Flasińska

Sołectwo Lipowa - Paweł Lis

Sołectwo Marcinkowice - Barbara Lebieda

Sołectwo Nikisiałka Duża - Ewa Kwietniowska

Sołectwo Nikisiałka Mała - Lucjan Pawlik

Sołectwo Oficjałów - Dariusz Łaskawiec

Sołectwo Okalina-Kolonia - Anna Waga (od 28.04.2013r.)

Sołectwo Okalina-Wieś - Janusz Lis

Sołectwo Podole - Andrzej Cielecki

Sołectwo Rosochy - Jerzy Flasiński

Sołectwo Strzyżowice - Edward Kupiec

Sołectwo Tomaszów - Grzegorz Baran

Sołectwo Tudorów - Alina Pawełczak

Sołectwo Wąworków - Rafał Gawlik

Sołectwo Zochcinek - Danuta Wosik

 

artykuł nr 4

Jednostki pomocnicze 2006 - 2010

Osiedle Nr 1 - Edmund Rybus

ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Cegielniana, Cmentarna, Leszka Czarnego, Harc. Jerzego Czerwińskiego, Dorzeczna, Górna, Józefa Grudnia, Mariana Hejnickiego, Władysława Jagiełły, Wincentego Kadłubka, Kania, Kąpielowa, Mikołaja Kopernika, Franciszka Mandyka, Nagórna I, Nagórna II, Niecała, Nowa, Nowopolna, Okalińska, Partyzantów, Polna, Juliusza Słowackiego, Starowałowa, Szeroka, Krzysztofa Szydłowieckiego, Wąska.


Osiedle Nr 2 - Marek Baradziej


Bernardyńska, Ćmielowska, Stanisława Czernika, Gen. „Grota” St. Roweckiego, Graniczna, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Marii Konopnickiej, Kolegiacka, Tadeusza Kościuszki, Legionów, Lipowska, Lubelska, 1 Maja, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Nowowałowa, Ogrodowa, Plac Obrońców Pokoju, Mikołaja Reja, Różana, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Stefanii Sempołowskiej, 16 Stycznia, Świętokrzyska, Szpitalna, Widok, Zacisze, Mjr. „Topora” Zwierzdowskiego, Stefana Żeromskiego


Sołectwo Adamów, Maria Pater

Sołectwo Balbinów, Lidia Kwiatkowska

Sołectwo Brzezie, Władysław Susło

Sołectwo Czerników Karski, Władysława Długosz

Sołectwo Czerników Opatowski, Zdzisław Ceielecki

Sołectwo Gojców, Wiesław Suska

Sołectwo Jagnin, Robert Piotrowski

Sołectwo Jałowęsy, Ryszard Jakubowski

Sołectwo Jurkowice, Jan Kaczmarczyk

Sołectwo Karwów, Waldemar Stępień

Sołectwo Kobylany, Piotr Religa

Sołectwo Kobylanki, Tadeusz Jabczyk

Sołectwo Kochów, Antoni Gardynik

Sołectwo Kornacice, Zofia Flasińska

Sołectwo Lipowa, Zdzisław Obarski

Sołectwo Marcinkowice, Barbara Lebieda

Sołectwo Nikisiałka Duża, Ewa Kwietniowska

Sołectwo Nikisiałka Mała, Lucjan Pawlik

Sołectwo Oficjałów, Robert Oszczudłowski

Sołectwo Okalina-Kolonia, Jerzy Rumiński

Sołectwo Okalina-Wieś, Anna Stępień

Sołectwo Podole, Zofia Długosz

Sołectwo Rosochy, Jerzy Flasiński

Sołectwo Strzyżowice, Zygmunt Kolasa

Sołectwo Tomaszów, Grzegorz Baran

Sołectwo Tudorów, Alina Pawełczak

Sołectwo Wąworków, Rafał Gawlik

Sołectwo Zochcinek, Danuta Wosik

artykuł nr 5

Jednostki pomocnicze 2002 - 2006

Osiedle Nr 1 - Rybus Edmund tel. 8684272

ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Cegielniana, Cmentarna, Leszka Czarnego, Harc. Jerzego Czerwińskiego, Dorzeczna, Górna, Józefa Grudnia, Mariana Hejnickiego, Władysława Jagiełły, Wincentego Kadłubka, Kania, Kąpielowa, Mikołaja Kopernika, Franciszka Mandyka, Nagórna I, Nagórna II, Niecała, Nowa, Nowopolna, Okalińska, Partyzantów, Polna, Juliusza Słowackiego, Starowałowa, Szeroka, Krzysztofa Szydłowieckiego, Wąska.


Osiedle Nr 2 - Janowski Jacek - 8684344


Bernardyńska, Ćmielowska, Stanisława Czernika, Gen. „Grota” St. Roweckiego, Graniczna, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Marii Konopnickiej, Kolegiacka, Tadeusza Kościuszki, Legionów Lipowska, Lubelska, 1 Maja, Adama Mickiewicza, Nowowałowa, Ogrodowa, Plac Obrońców Pokoju, Różana, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Stefanii Sempołowskiej, 16 Stycznia, Świętokrzyska, Szpitalna, Widok, Zacisze, Mjr. „Topora” Zwierzdowskiego, Stefana Żeromskiego


Sołectwo Adamów, Maria Pater, tel. 8682886

Sołectwo Balbinów, Lidia Kwiatkowska, tel. 8213533

Sołectwo Brzezie, Dariusz Cebula,

Sołectwo Czerników Karski, Władysława Długosz,

Sołectwo Czerników Opatowski, Zdzisław Ceielecki, tel. 8683597

Sołectwo Gojców, Anna Kucharczak, tel. 8691147

Sołectwo Jagnin, Robert Piotrowski,

Sołectwo Jałowęsy, Ryszard Jakubowski,

Sołectwo Jurkowice, Jan Kaczmarczyk, tel. 8684324

Sołectwo Karwów, Jan Sidor, tel. 8684205

Sołectwo Kobylany, Piotr Religa,

Sołectwo Kobylanki, Tadeusz Jabczyk,

Sołectwo Kochów, Antoni Gardynik, tel. 8681865

Sołectwo Kornacice, Piotr Mroczkowski,

Sołectwo Lipowa, Zdzisław Obarski, tel. 8683527

Sołectwo Marcinkowice, Barbara Lebieda, tel. 8683716

Sołectwo Nikisiałka Duża, Ewa Kwietniowska,

Sołectwo Nikisiałka Mała, Renata Podsiedlak, tel. 8684497

Sołectwo Oficjałów, Robert Oszczudłowski, tel. 8683271

Sołectwo Okalina Kolonia, Jerzy Rumiński,

Sołectwo Okalina Wieś, Anna Stępień, tel. 8683346

Sołectwo Podole, Andrzej Cielecki, tel. 8683625

Sołectwo Rosochy, Jerzy Flasiński, tel. 8683211

Sołectwo Strzyżowice, Ryszard Stępień, tel. 8681915

Sołectwo Tomaszów, Piotr Kargul, 8684313

Sołectwo Tudorów, Adam Krawczyk, 8684158

Sołectwo Wąworków, Marek Cebula,

Sołectwo Zochcinek, Jacek Janda, 8683781